Logo

PEUGEOT 406

Број на оглас: 3773049 | Објавен на: 29.11.2020, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 406

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 33 kw / 45 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PEUGEOT 406 vo odlicna sostojba

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач