Logo

SPORET ALFA PLAM 90H

Број на оглас: 3773050 | Објавен на: 24.11.2020, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €

250 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Sporet na drva Alfa Plam 90H
Vo odlicna sostojba, mnogu socuvan.

 ***

Потврден огласувач