Logo

Mercedes - Man - Iveco - Daf otkupuvam

Број на оглас: 3773052 | Објавен на: 26.11.2020, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


- Ako Imate kamion za prodavanje pustete mi sliki Na Viber 075 212212 ili napisete mi poraka, non stop sum dostapen Na Viber


Сликите се симболични

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 TAIBA INT (претпријатие)

Потврден огласувач