Logo

SKODA FELICIA 1.3 plin

Број на оглас: 3773053 | Објавен на: 28.11.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Felicia

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Koliceto e mnogu socuvano, za poveke info.slobodno javete se na:
079/336986
079/336986

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач