Logo

Se prodava servo pumpa za polo

Број на оглас: 3773055 | Објавен на: 22.11.2020, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava servo pumpa za polo 1.2 benzin 2007 god pasuva i na seat i ibica pumpata e originalna za podetalni info dzvonete na 071 731 718

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач