1 / 5
Шлеп служба 24/7
1 €
Цената не е фиксна
02.06.2023 18:09

Карбинци / Штип

Состојба на предмет
Нов

Шлеп служба 24 /7 во Македонија, Бугарија и Србија.
Вршиме транспорт на секаков вид автомобили, земјоделска механизација, трактори.
Постојано се грижиме нашите клиенти да се задоволни со брза услуга и минимална цена за услугата.

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Misko
Потврден огласувач
072757586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам