1 / 3
Dzidni plocki
5.000 МКД
Цената не е фиксна
27.11.2020 13:07

Битола / Битола

Dzidni plocki
9 kvadrati od svetlite
6 kvaadrati od crvenite
078294243

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава од:

blagojce
Потврден огласувач
078294243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам