1 / 12
Audi A3 1.6tdi 2011god
1 €
Цената не е фиксна
8.500 €
15.01.2021 18:21

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Klimatronik,abs,esp,airbag,start/stop,bor kompijuter,aluminiumski felni,kozen volan so komandi,retrovizori na sobiranje......
Komlet servis napraven

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070387833
Испрати Е-маил до огласувачот