1 / 6
Se izdava soba za edna osoba
1 МКД
30.11.2020 18:28

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

1

Квадратура:

11 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Bul. Edvard kardelj

Sobata e kompletno renovirana i opremena .

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Trajce
Потврден огласувач
078414163
Испрати Е-маил до огласувачот