1 / 9
Се издава стан во нов центар
250 €
Цената не е фиксна
01.12.2020 18:25

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3,5

Квадратура:

92 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Илинденска 115

Се издава стан во нов центар, целосно уреден и веднаш вселив.
Станот се наоѓа над пекара Здравје.

За подетални информации обратете се на бројот
078/351-152 - Блаже

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Блаже
Потврден огласувач
078351152
Испрати Е-маил до огласувачот