1 / 7
Se prodava peugeot 407 sw
3.000 €
14.01.2021 17:33

Чаир / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava pežo 407 sw 2.0 HDI 2006 god. Kolata e sega servisirana i registrirana do 12 mesec 2021 cela god. Klimatronik panorama i druga oprema, proverka kade sakate...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IN&MO
Потврден огласувач
071272684
Испрати Е-маил до огласувачот