1 / 4
Audi A4 Farovi i Hauba
100 €
22.01.2021 17:53

Боговиње / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1 par Farovi za Audi A4 2006-07 100evra , i Hauba predna 100 evra. 070-410-670

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Afrim
Потврден огласувач
070410670
Испрати Е-маил до огласувачот