1 / 12
B 200 Avangard Automatik
4.500 €
Цената не е фиксна
5.000 €
17.01.2021 15:11

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

B 200 Avangard najvisoko nivo oprema , automatski menuvac ,aluminiumski bandazi ,kozni sedista ,napraven redoven servis pred 1500 km, smeneto kocnici , 4 novi zimni gumi staveni , redovno servisiran , vo odlicna sostojba ,215000 km registriran do 04.2021 , Itno !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078280180
Испрати Е-маил до огласувачот