1 / 9
TWINGO II 1.5 DCI 85 ECO2 GT
4.400 €
4.800 €
17.01.2021 20:22

Аеродром / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

TWINGO II 1.5 DCI 85 ECO2 GT SPORT UNIKAT
ABS
OBRTOMETAR SPORT
KOZEN VOLAN
KLIMA
SERVO
AL. BANDASI
EL PROZOCI
I DR.
SERVISNA KNISKA
SE PLATENO DO REGISTRACIJA
NAPRAVEN GOLEM SERVIS

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

auto dil - next car
Потврден огласувач
072666000
Испрати Е-маил до огласувачот