SE PRODAVA STAN 80M2 VO 12 KATNICA
48.000 €
Цената не е фиксна
06.03.2021 08:56

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Друго

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

EDVARD KARDELJ 9

SE PRODAVA STAN OKOLU 80M2 UREDEN

LOKACIJA 12 KATNICA VO NOVIOT CENTAR NA 9 TI SPRAT SO LIFT

POGLED SPREMA GRADOT JUG


BARAJTE NA 070 394 064 070 394 064 070 394 064 070 394 064

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

BLAZE
Потврден огласувач
078474620 075899910
Испрати Е-маил до огласувачот