1 / 7
HARLEY DAVIDSON ORIGINAL USA BIKER CIZMI 44
6.900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2021 19:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

44

Боја:

Црна

Prodavam original kozni vo kutija Harley davidson made in USA MOTOBIKE cizmi 44 ka. Kozni so site original vtisnati oznaki kupeni 400usd. Moze zamena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава / Можна е замена од:

Dime
Потврден огласувач
075-474-554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам