Купувам стан
1 €
Цената не е фиксна
27.01.2021 21:44

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2,5

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Купувам стан од 55 до 70 м2 понова градба или стар ама реновиран. Да имa дневна, спална и детска соба.
Тел. за контакт: 071 564 817.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Zlatko Rizov
Потврден огласувач
071564817
Испрати Е-маил до огласувачот