1 / 5
MERCEDES C250 TD SPORT
2.500 €
Цената не е фиксна
15.01.2021 07:54

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 250

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA MERCEDES C250 TD SPORT VO ODLICHNA SOSTOJBA SO FULL OPREMA
TEL. ZA KONTAKT:
078 284 823
076 762 318

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
078237846
Испрати Е-маил до огласувачот