1 / 12
ALFA 159 4×4 TOP TOP
6.555 €
23.01.2021 20:00

Битола / Битола

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicna sostojba mozi zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

IGOR
Потврден огласувач
075237509
Испрати Е-маил до огласувачот