1 / 7
Fiat punto II 1.2
1.200 €
1.350 €
15.01.2021 23:29

Тетово / Тетово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat punto II 1.2
God proizv2001
Registrirano Do 09.XII.2021
Super mal gradski avtomobil
Abs
Airbag
Centralno zaklucuvanje
El na prozori
Servo
Inf mob tel
070 664 668
078 293 942
075 548 335

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN TETOVO
Потврден огласувач
078293942
Испрати Е-маил до огласувачот