1 / 9
Fiat punto II 1.2
1.350 €
1.450 €
15.01.2021 23:29

Тетово / Тетово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat punto II 1.2
God Proizv 2001
Reg Do 8 2021
Servo
Abs
Airbag
Centralno zaklucuvanje
El na prozori
Inf mob tel
071 876 906
078 293 942

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZORAN TETOVO
Потврден огласувач
078293942
Испрати Е-маил до огласувачот