Plac vo Gorno Sonje
29 €
24.01.2022 12:09

Сопиште / Скопје

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Останато

plac vo gorno sonje pod crkvata sv.nikola
1373 kvadrata cena 29e m2
Cenata ne fiksna placot e vo gradezna
Zona i e so pogled kon solunska glava
I krstot na vodno

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandra
Потврден огласувач
078300728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам