1 / 12
Fiat Punto Evo 1.3 Multijet
4.200 €
09.01.2021 11:09

Карпош / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Full

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

I N T E G R A motors group
Kacanicki Pat bb
Потврден огласувач
076 333 666
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Polo 1.2 TDI Trendline BlueMotion

5999 €

Skoda SUPERB 2.0 TDI 2012

9700 €