1 / 7
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2021 09:49

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

7 Септември

Се продава стан во строгиот центар на градот под домот на културата .
Квадратура 50 м2
спрат 3/3
балкон -да
цена 35 000 евра
можност за договор
услови на плаќање -поволни

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
072314690
Испрати Е-маил до огласувачот