1 / 4
KRIMLER 2.5m.
750 €
24.01.2023 23:47

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava odličen krimler so valjak so 24 guski

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

SIME
Потврден огласувач
078410374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам