1 / 6
Seat leon 1.9tdi 2004g
1 €
Цената не е фиксна
20.01.2021 23:30

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
076942021
Испрати Е-маил до огласувачот