1 / 6
KONTEJNER - VIKEND KUKA
1 €
15.07.2022 18:52

Аеродром / Скопје

DIMENZIJA NA KONTEJNEROT 5M x 2.4 M
STAKLENA POVRSHINA 2 M x 2.35 M SO PVC PROFIL I 4-RI SEZONI STAKLO
KOMPLETNO SREDEN KONTEJNER SO LAMINAT/
STRUJA
/ WC OPREMENO SO WC SHOLJA I UMIALNIK
PODOT E ISTO SO PANELNA IZOLACIJA
Tel.za kontakt 071 444 - 004

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
077554411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам