1 / 3
Se prodava masina za perenje Samsung (za delovi)
5.500 МКД
23.02.2021 20:54

Радовиш / Радовиш

Se prodava masina za perenje Samsung za delovi vo neispravna sostojba (rasipana karticka) se drugo funkcionira.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070 569 666
Испрати Е-маил до огласувачот