Kupuvam stan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2020 12:21

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Nikola mincev

Kupuvam stan vo noviot centar okulu 70 kvadrati.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Ljupce
Потврден огласувач
079248592
Испрати Е-маил до огласувачот