1 / 12
Fiat Panda
3.400 €
Цената не е фиксна
3.500 €
14.01.2021 17:26

Струмица / Струмица

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

📌📌 Fiat Panda 📌📌

☑Марка-Fiat
☑Модел-Panda
☑Мотор-1.2 70ks Бензин
☑Година-2011 Euro5
☑Километри-79 000

✅ОПРЕМА✅

✅Халогенки
✅Скоро нови зимски гуми
✅ABS/ESP
✅Ел Прозори/Ретровизори
✅Ауто Светла
✅Борд Компјутер
✅Клима
✅Кожен Волан
✅Радио Цд
✅8xАирбеци
✅Auto Hold
✅City servo

‼️Увезена од Италија Платени сите давачки до регистрација‼️

Цена:3.500€

СТРУМИЦА
📞071 385 384

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola Nikolov
Потврден огласувач
071385384
Испрати Е-маил до огласувачот