1 / 3
Naocari za sonce Aviator stakleni leki i RayBan kvalitet
790 МКД
Цената е фиксна
08.04.2022 20:01

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Наочари Aviator модел со стаклени леќи и метални рамки со квалитет блиску на оригинални наочари. Стаклата се прицврстени со штрафче што овозможува лесно да се менуваат или да се монтираат оптички леќи на истите рамки.
Ширина на леќата 55mm.
Во цената е вклучена футрола и крпче.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

M Shop
Потврден огласувач
075705703
Испрати Е-маил до огласувачот

Vodootporen iluminanten analogen digitalen saat Skmei 1270

1490 МКД

BMW POLARIZIRANI naocari za sonce

1890 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам