1 / 2
Prodavam nozevi za frezuvanje
40 €
29.11.2021 18:44

Аеродром / Скопје

nozevite se novi,nekoristeni.imam 10-12 parcinja. cena za site e 2400den.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Се продава од:

alpina
Потврден огласувач
078451101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам