1 / 3
Mercedes c 200 dizel avtomatik top
5.500 €
14.01.2021 17:45

Василево / Струмица

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes c 200 dizel avtomatik 2006 godina vo odlicna sostojba so pominati 138 000km proverka kade sakate. Stegnat koska napraven servis. Tel 071 607 663 Tome

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075410793
Испрати Е-маил до огласувачот