1 / 6
Opel astra 1.7cdti 2006g
1 €
18.01.2021 18:50

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba inf na 076 461 531

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dalibor
Потврден огласувач
076942021
Испрати Е-маил до огласувачот