1 / 11
Издавам стан во Кавадарци / Izdavam stan vo Kavadarci
1 МКД
02.01.2021 09:12

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

.

Издавам комплетно наместен стан со следниов распоред:
- 1 дневна
- 3 спални соби
- 1 кујна
- 1 купатило
- претсобје
- 1 балкон

Погоден е за максимум 6 лица.
Станот е опремен со парно греење кое работи на дрва.
Неодамна е направена замена на старите дрвени прозорци и врати со нови ПВЦ.
Исто така има термална изолација.

Телефонски број за контакт:
071 349 033 - Борка

Цената е по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Borka
Потврден огласувач
071349033
Испрати Е-маил до огласувачот