1 / 2
Reno Megane Scenic R4x4
1 €
02.01.2021 15:43

Дебарца / Охрид

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Reno Scenic R 4x4 (pogon na site 4 trkala). Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Registrirana do 19.07.2021 godina.
MOZE ZAMENA...REALNI PONUDI!!! 075494121

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Димче
Потврден огласувач
075494121
Испрати Е-маил до огласувачот