1 / 2
Продажба на котел на ПЕЛЕТИ CENTROMETAL
1.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.01.2021 13:55

Теарце / Тетово

Centrometal CM Pelet set 40kw
Iskoristen 2 godini/ i shfrytëzuar 2 vite

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

Driton
Потврден огласувач
071340921
Испрати Е-маил до огласувачот