1 / 7
BMW E34
1.350 €
1.400 €
23.02.2021 16:06

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Odlicna sostojba registrirano i servisirano so odlicni motor,menuvac,novi gumi(letni)klima 077-636-703 viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

tale
Потврден огласувач
077636703
Испрати Е-маил до огласувачот