1 / 7
CELICNI BANDASI SO GUMI ZA OUTLANDER,C-CROSSER,4007
190 €
25.12.2021 11:30

Гази Баба / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

110

Ширина на гума:

215

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

16

Prodavam celicni bandasi so zimski gumi 16ki za mitsubishi outlander,citroen c-crosser,peugeot 4007

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам