1 / 10
Opel astra 17 d
780 €
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2021 12:06

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel astra 17 d
Pominata registtacija
Servo
Abs
Airbag
Centralno zaklucuvanje
El na prozori
Smeneto:
Ulje i filtri
Nov akumulator pod garancija
4 greeci
2+2predni jabucici
MOZNA ZAMENA ZA Ford ka. Fiat punto I. Opel corsa b. Polo
Inf mob tel
070 664 668
078 293 942
075 548 335

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ZORAN TETOVO
Потврден огласувач
078293942
Испрати Е-маил до огласувачот