1 / 8
SEAT IBIZA FR 1.9 TDI 2007 God.
3.800 €
20.01.2021 22:33

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Seat Ibiza FR 1.9 TDI 2007 God.
Napraven e golem I mal servis.
Ful oprema
Tempomat
ESP
El. na stakla,I retrovizori greaci na retrovizori
Novi zimski gumi
Novi letni gumi
Al.bandasi 16 ki BBC. Multimedia JVC. Reg. cela godini. Za podetalni informacii na tell. 072212670

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076212670
Испрати Е-маил до огласувачот