1 / 6
FIAT PUNTO 1.1
1 €
23.01.2021 14:56

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Останато

PRODAVAM FIAT PUNTO 1.1 VO ODLICHNA SOSTOJBA SO ATESTIRAN PLIN REGISTRIRANA DO 25.06.2021
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
078237846
Испрати Е-маил до огласувачот