1 / 6
JEEP GRAND CHEEROKE - 2017 год
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

75000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава JEEP GRAND CHEROKEE
- Година на производство - 2017 год.
- Километража - 75.000 км
- Зафатнина на моторот - 3.0
- Силина на моторот - 184kw

Уредно сервисиран на овластен сервис

Цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krenar
Потврден огласувач
072698657
Испрати Е-маил до огласувачот