Logo

Soncevi kolektori

Број на оглас: 382058 | Објавен на: 18.07.2019, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Про Солар технолоџис за сезона 2019 изврши попусти на сите видови сончеви колектори.
Со секој вграден сончев колектор добивате документи за субвенционирање.
24/7 Подршка.
Работиме низ цела Македонија

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Про Солар технолоџис (претпријатие)

Потврден огласувач