1 / 7
Nissan terrano 2.7 tdi
6.000 €
21.01.2021 08:41

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Terrano

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavma nissan vo odlicna sostojba registriran servisiran 2 para gumi so bandazi novi kompletno ne e vozen vo sumi cena exta lice kontakt dejan 078216364

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078229076
Испрати Е-маил до огласувачот