1 / 5
UTOVARAC HANOMAG 20 TONA
5 €
13.01.2021 20:24

Илинден / Скопје

Utovarac Hanomag 20 tona korpa 3 kubika so mercedes motor remontiran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goce
ul.5br7.selo.Mralino
Потврден огласувач
070459291
Испрати Е-маил до огласувачот