1 / 8
СТАН ВО КАВАДАРЦИ
По Договор
17.02.2021 23:01

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Се издава наместен стан во центарот на Кавадарци
Станот се наоѓа на градскиот зелен пазар
70m² + 2 тераси и подрум
Погоден е и за канцеларии или деловен простор.

За повеке инфпрмации на телефон
***** 072 248 665 *****

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

D T
Потврден огласувач
075551921
Испрати Е-маил до огласувачот