1 / 3
AUDI 80 Cabrio 2.0 EXTRA
3.400 €
11.01.2021 22:08

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

Cabriolet

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo extra sostovba,kompletno restavrirano.Dva kompleta bandazi so novi gumi(letni aluminiumski i celicni zimski).Krovot smenet pred 2 godini(ne tece)Ve molam voopsto da ne se javuvate za nikakvi zameni.Barajte me samo na ovoj broj 075227728-Goce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gradimir
Потврден огласувач
071222271
Испрати Е-маил до огласувачот