1 / 11
BMW E46 320D -05
4.300 €
23.01.2021 11:48

Бутел / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

112 kw / 152 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e uvezena pred 2 nedeli.
Registrirana cela godina.
Novi gumi
Za poveke informacii na telefon 070 387 204

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto
Потврден огласувач
071839489
Испрати Е-маил до огласувачот