1 / 7
Prodavam Ford Focus 1.8
По Договор
2.800 €
15.01.2021 21:56

Аеродром / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo dobra sostojba. Motor menjac odlicni, nov set korpa,lamela,zamaec. Karoseriski sitni zabeleski. Enterierot zacuvan. Solidni gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

veljo
Потврден огласувач
078 365 659
Испрати Е-маил до огласувачот